Výlety klubu a školy

Potápění.cz - Connex Diving

Poslední týden v září 2023 jsme se vypravili do Staré Novalji na ostrov Pag. Přátelé z Connex diving tento týden zavírají sezónu. To je vždycky velká sláva. Prý je nás tady tentokrát 70 lidí a z toho 40 potápěčů (nebo potápějících se? :-)

Potápění.cz na Borku - teda na Srní vlastně :-)

Dnes jsme, (potápění.cz) vyrazili na potápění. Po dvouhodinové cestě na Borek jsme přistáli na Srní. Borek obsadilo Divers Direct. Rádi bychom jim za to nechali zahrát hezkou písničku. :-) 

Potápění.cz na lomečku 8.8.2023

Dnes 8.8.2023 jsme si udělali výlet na Lomeček. Počasí bylo příjemné, na Lomečku jen umělci na sochařském sympoziu. Podle toho jak vypadali, je to opravdu náročné.

Potápění.cz-kurz AOWD na Borku

V neděli 23.7.2023 jsme vyrazili na Borek. Na programu dne  hloubkový ponor kurzu AOWD. Bylo tam fajn. 

Potápění.cz - Ponor na zkoušku v Lomečku

Tento víkend jsme prožili na Lomečku. Několik zájemců si vyzkoušelo potápění na otevřené vodě. V sobotu bylo horko, ale pod vodou to bylo příjemné.

Potápění.cz zkouší nové ploutve značky Folding

Potápění.cz pro vás vyzkoušelo ploutve Folding. Ploutve jsou skládací a váží jen 1,6, kg! Ideální pro cestování.  Máme k dispozici dva páry a rádi je půjčíme na vyzkoušení, Napište si pro další info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Potápění.cz na Traunfallu

Svátky Věrozvěstů a Jana Husa jsme oslavili v Rakousku. Na Traunfallu byla sice horší viditelnost, ale lepší blbá viditelnost na ponoru než super viditelnost v práci. :-)

Potápění.cz - každoroční ponor na Bořence

Na Bořenou Horu zajedeme s Potápění.cz tak jednou do roka. Tentokrát se povedlo jak potápění a tak i počasí. Odsolovací ponor nám zpeštřilo pár štik