Kurz potápění ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD)

AOWD - Kurz potápění ADVACED OPEN WATER DIVER od 15 let věku

AOWD JUNIOR - Kurz potápění ADVACED OPEN WATER DIVER JUNIOR pro děti od 10 ti do 15 let

Cíl

Tento kurz nabízí certifikovanému OPEN WATER DIVER kurz pro pokročilé potápěče, kterým si rozšíří své potápěčské dovednosti v pěti různých oblastech potápění pod dohledem zkušeného instruktora potápění.

Místo konání kurzu: Teoretická část probíhá v učebně. Praktické lekce probíhají ve volné vodě (lomy, jezera, popřípadě v Jaderském nebo Rudém moři.

Program

Hloubkové potápění, noční potápění, navigace pod vodou. Další oblasti si můžete vybrat z následujícího přehledu oblastí: multilevel potápění, vrakové potápění, UW foto, potápění v suchém obleku a další.

Výstroj

Optimální je, pokud má student vlastní výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní může si ji u nás za poplatek vypůjčit.

Osvědčení

Po úspěšném ukončení kurzu, bude zájemci udělena certifikace Advanced Open Water Diver, která je uznávána na celém světě jako osvědčení moderního sportovního potápění do hloubky 30 metru.

Délka kurzu: 2 dny

Potápěčská způsobilost

Účastník se prokáže potvrzením o dobré zdravotní kondici, před začátkem kurzu. Další požadavky: Vstupní kvalifikace OWD kurz nebo potápěč s jednou hvězdou CMAS.

Cena zahrnuje:

  • 5x přednáška

  • 5 ponorů na otevřené vodě

  • povinně: Hloubkový do min 30 m

  • orientace pod vodou s kompasem

  • další tři ponory dle výběru, například: noční ponor, suchý oblek, fotografování pod vodou a další a další

  • Učební materiály

Cena: 8900,-Kč

Cena nezahrnuje:

- vstup na lokality

- dopravu na lokality

certifikační poplatek 1000,- Kč