Kurzy potápění DIVE MASTER

Cíl kurzu

Je vám už 18 let? Máte kurz Rescue diver a 50 ponorů v logbooku? Absolvovali jste v posledním roce kurz první pomoci? Tento kurz vám rádi zajistíme! Náročný kurz vás připraví pro práci potápěčského průvodce. Mnoho Divemasterů pracuje na základnách v nejkrásnějších potápěčských místech na světě! Díky tomu to kurzu si vydělávají tím, co je baví. Divemaster je kvalifikace požadovaná při vstupu do kurzu IDC kurz pro výcvik instruktorů potápění.
Tento kurz nabízí první profesionální stupeň pro pokročilé potápěče (Rescue Diver, CMAS P**). PADI DIVEMASTER je důležitý krok ve vývoji potápěče, který si chce stále rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Taktéž je to důležitý předpoklad pro celkový výcvik (Assistent Instruktor, Open Water Scuba Instruktor).

Místo konání kurzu

Teoretická část probíhá vučebně. Praktické lekce probíhají na bazéně a na volné vodě (lomy, jezera) v okolí Prahy nebo na zájezdech na vzdálenějších lokalitách (Chorvatsko, Německo, Egypt…).

Náplň kurzu:

Teorie (5 okruhů - fyzika, fyziologie, RDP, řešení problému, prostředí, výstroj) Dovednosti a cviky -bazen (základní cviky, řešení problému, záchranářské dovednosti). Praxe na otevřené vodě (role průvodce,podvodní mapování,role asistenta).

Výstroj

Optimální je, pokud má žák vlastní výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní může si za poplatek vypůjčit.

Osvědčení

Po úspěšném ukončení kurzu bude kandidátovy udělena certifikace DIVEMASTER, která je uznávána na celém světě jako osvědčení moderního sportovního potápění. Je nutné zaplatit roční poplatek.
Délka 10 - 12 dní

Potápěčská způsobilost

18 let, min. 60 zapsaných ponorů, lékařská prohlídka zdravotním stavu již před začátkem kurzu, 3 foto, kopie předchozích kvalifikací.

Cena: 12000,- Kč,

(Plus roční licence , která není zahrnuta v kurzovném).

absolventi kurzů u naší školy sleva 1000,- Kč!!

V ceně kurzu není započítána cena manuálu a učebních pomůcek. Aktuální cenu zašleme na vyžádání.

Důležitá podmínka!

Kurz Divemaster může u naší školy absolvovat pouze zájemce, který u nás absolvoval kurz První pomoci a kurz Rescue. Ideálně zájemce, který prošel u naší školy i kurz OWD a AOWD. Nabírání zájemců o kurz DM z jiných škol nebo systémů je sice podle standardů možné ale nám se to neosvědčilo.