Články a fotogalerie

Potápění.cz - Rumchalpa po dlouhé době

Po dlouhé době jsme si (1/2 potápění.cz ) udělali - teda udělal ponor na Rumchalpě. Ceny příjemné, voda celkem čistá - ( Vločkují a tak za týden bude lépe) 

Potápění.cz - Hříměždice 8.5.2024

Potápění.cz si dnes 8.5.2024 vyrazilo na Hříměždický lom. K našemu překvapení jsme potkali i přátele. Byla dobrá viditelnost a

Potápění.cz - Turecká anabáze

Potápění.cz si tentokrát vyrazilo na výlet do Turecka. Za pár tisíc korun výlet na poslední chvíli - hotel se superior All Inclusive,.. (přibral jsem 4 kg :-( 

Potápění.cz - Bořená Hora pro rok 2024

Potápění.cz vyrazilo, jako každý rok i na Bořenou Horu. Viditelnost byla slušná a i když tam probíhal kurz pro instruktory, vešli jsme se tam. 

potapeni.cz - Lomeček 11.2. 2024

Dnes 11.2. 2024 jsme dali ponor na Lomečku. Viditelnost horší než v lednu  - roztál nám led Ale to vůbec nebránilo dvěma partičkám 

Potápění.cz - Lomeček v lednu 2024

Dnes 27.1.2024 se potápění.cz konečně kouklo pod led. Na Lomečku zamrzlo, dobrá viditelnost a hezký den.  Tak nějak mi tam vše připomínalo Memphise Schwarzkomando , který včera, po těžké nemoci, odešel. Chlape všem nám chybíš!

Leštinka

Potápění.cz - Leštinka 14.1.2023

Dnes jsme si udělali výlet na Leštinku. Foukalo, pršelo, psa by člověk ven nevyhnal. Ale pod vodou a v Rybárně bylo fajn. První ponor roku 2023 se nám vydařil. 

Potápění.cz Medůzky na Borku

Tento víkend jsme vyrazili na medůzky. Tito drobní žahavci se objevují v několika lomech vždy na podzim a po několika týdnech zase mizí. 

Potápění.cz - Connex Diving

Poslední týden v září 2023 jsme se vypravili do Staré Novalji na ostrov Pag. Přátelé z Connex diving tento týden zavírají sezónu. To je vždycky velká sláva. Prý je nás tady tentokrát 70 lidí a z toho 40 potápěčů (nebo potápějících se? :-)

Potápění.cz na Borku - teda na Srní vlastně :-)

Dnes jsme, (potápění.cz) vyrazili na potápění. Po dvouhodinové cestě na Borek jsme přistáli na Srní. Borek obsadilo Divers Direct. Rádi bychom jim za to nechali zahrát hezkou písničku. :-)