Klubové potápěčské víkendové výlety

Připravujeme: 

Nejbližší potápěčská akce: 
07.05.2022
Denní potápění ČR sraz v 8,00 Pod Kopcem 4 . 
Cíl upřesníme do čtvrtka.

Hlaste se na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

S námi bývá veselo: 

https://www.facebook.com/frantisek.pudil.9/videos/1013596488652115/

 

Půjčovna pro členy klubu

Členství v klubu potápění.cz má další výhody. V případě půjčování výstroje není třeba skládat zálohu a člen klubu má - při včasné rezervaci přednost.  Cena půjčovny pro členy klubu koresponduje s výší členského příspěvku, který je stanoven na 0,- Kč :-) tedy nečekejte výhodnější cenu. Peníze vybrané na půjčovném vracíme do půjčovny , udržujeme  za ně materiál v dobrém stavu a přikupujeme novou výstroj. Na rozdíl  od jiných půjčoven nemusíte výstroj sušit. O to se postaráme my. 

 

Výhody členství v klubu

Členství v klubu přináší i určité výhody. Sice nečekejte slevy na půjčovnu a výlety - slevou je zejména bezplatné členství v klubu potápění.cz. Nicméně slevy dostanete pokud si u nás nebo u spřátelených prodejců nakoupíte výstroj. Seznamy přátelských prodejců pošleme na vyžádání.  Zdarma a zcela automaticky jste v adresáři našeho informačního mailu (my mu říkáme BoboSpam) a budete vždy včas a s předstihem infomovaní o sportovních, společenských, společensky-sportovních  a privátních akcích.  Na všechny naše akce, při včasné rezervaci, máte přednostní právo. Pokud vás napadne nějaká akce, budeme se nápadem zabývat a pokusíme se ji realizovat. 

Podmínky členství v klubu

Každý absolvent kurzu potápění s potápění.cz se automaticky stává i členem virtuálního klubu potápění.cz. Členem klubu se může stát i nepotápěč pokud mu to udělá radost. Jedinou podmínkou členství je, aby členové dbali na zachování dobrého jména klubu. Členství lze ukončit na vlastní žádost - stačí napsat e-mail na některou z adres klubu.