Výlety klubu a školy

Potápění.cz zkouší nové ploutve značky Folding

Potápění.cz pro vás vyzkoušelo ploutve Folding. Ploutve jsou skládací a váží jen 1,6, kg! Ideální pro cestování.  Máme k dispozici dva páry a rádi je půjčíme na vyzkoušení, Napište si pro další info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

První dojmy: I když jsou ploutve lehké, mají překvapivě dost tvrdý záběr. Jsou vhodné jak pro kraulový kop tak i pro žabí kop. Snadno se obouvají i zouvají, Velmi rychle jsem si na ně zvykl. F. Pudil 

Popis výrobce:

Skládací ploutve®

První skládací ploutve na světě, opravdová změna hry - vyvinuté a patentované společností Exotech.Tyto specializované, lehké ploutve lze složit podélně napůl a vytvořit tak balíček připravený na cesty. Mohou být přemístěny pro potápění během několika sekund. Pružná a odolná membrána čepele byla inspirována rybími ploutvemi. Malé ploutve obsahují více síly, než byste očekávali, a jsou vysoce ovladatelné. Otevřená kapsa na patě je uživatelsky nastavitelná se čtyřmi body nastavení a dvěma různě velkými bungee popruhy.