Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

Půjčovna výstroje:

Potápění nemusí být drahé. Vystroj vám rádi půjčíme. 

Pro účastniky našich kurzů pujčujeme výstroj bez nutnosti skládat kauci!

Cenik půjčovny:

CESTOVÁNÍ ZA POTÁPĚNÍM:

Náš klub plánuje na rok 2017

Potápění.cz a potápěčský klub 2dech ve spolupráci s http://www.mathilda.cz/ organizuje již více než dvacet let potápění pro nevidomé. Mimo vlastního potápění nevidomích pořádáme i kurzy a školení pro instruktory a průvodce nevidomých potápěčů. Vypracovali jsme postupy a metodiku pro bezpečné potápění nevidomých. A zdarma ukazujeme náš krásný sport i našim nevidícím kamarádům.

VYZKOUŠEJTE SI PONOR S PŘÍSTROJEM

Nevíte zda je potápění to pravé právě pro vás? Vyzkoušejte si to. Po krátkém školení vás náš instruktor vezme pod hladinu v bezpečí bazénu a ukáže vám, že potápení je krásné a hlavně bezpečné. Začínáme v hloubce 120 cm tak žádný strach. Z ponoru vám také poŕidíme několik podvodních fotografii. Kdy si můžete potápění vyzkoušet? To záleží na vás. My si čas uděláme téměr kdykoliv.  Chtěli by jste si zpestřit například oslavu narozenin? Rádi zorganizujeme privátní potápení pro vás a vaše přátele i ve vašem zahradním bazénu. Potápění je vhodné pro všechny kteří jsou zdraví přimeřeně svému věku. 

VYzkoušejte si ponor ve skafandru. Chcete zažít pocity které měli potápeči v knihách J. Werna? Vyzkoušet si procházku po dně v tězké přilbě? Rádi vam to umožníme. Po krátkém školení vás oblekneme do skafandru a projdete se po dně bazénu nebo lomu. Z ponoru vám pořídíme i zajímavé podvodní fotografie.  Ponor ve skafandru můžete darovat i jako zážitek přátelům. 

 
Kvalitní péče o klienty podle vysokých standardů.
 
Maximální pozornost věnovaná procesům automatizace a technologie.
 
Silný tým se zkušenostmi z práce ve sféře poskytovaných služeb.