Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

Cíl kurzu

Je vám už 18 let? Máte kurz Rescue diver a 50 ponorů v logbooku? Absolvovali jste v posledním roce kurz první pomoci? Tento kurz vám rádi zajistíme! Náročný kurz vás připraví pro práci potápěčského průvodce. Mnoho Divemasterů pracuje na základnách v nejkrásnějších potápěčských místech na světě! Díky tomu to kurzu si vydělávají tím co je baví. Divemaster je kvalifikace požadovaná při vstupu do kurzu IDC kurz pro výcvik instruktorů potápění.
Tento kurz nabízí první profesionální stupeň pro pokročilé potápěče (Rescue Diver, CMAS P**). PADI DIVEMASTER je důležitý krok ve vývoji potápěče, který si chce stále rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Taktéž je to důležitý předpoklad pro celkový PADI výcvik (Assistent Instruktor, Open Water Scuba Instruktor).

Místo konání kurzu

Teoretická část probíhá ve vlastní učebně. Praktické lekce probíhají na bazéně a na volné vodě (lomy, jezera) v okolí Prahy.

Náplň kurzu:

Teorie (5 okruhů - fyzika, fyziologie, RDP, řešení problému, prostředí, výstroj) Dovednosti a cviky -bazen (základní cviky, řešení problému, záchranářské dovednosti) Praxe na otevřené vodě ( role průvodce,podvodní mapování,role asistenta).

Výstroj

Optimální je, pokud má žák vlastní výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní může si za poplatek vypůjčit.

Osvědčení

Po úspěšném ukončení kurzu bude kandidátovy udělena certifikace PADI DIVEMASTER, která je uznávána na celém světě jako osvědčení moderního sportovního potápění. Je nutné zaplatit roční poplatek PADI.
Délka 10 - 12 dní

Potápěčská způsobilost

18 let, min. 60 zapsaných ponorů, lékařská prohlídka zdravotním stavu již před začátkem kurzu, 3 foto, kopie předchozích kvalifikací.

Cena: 12000,- Kč,

absolventi kurzů u naší skoly sleva 1000,- Kč!! Plus roční členské příspavky PADI, které nejsou zahrnuty v kurzovném.

V ceně kurzu není započítána cena manuálu a učebních pomůcek. Aktuální cenu zašleme na vyžádání.

Objednat Potápěčské kurzy PADI