Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

Leštinku našlo potápění.cz pod slupkou ledu, která se místy už nedala prorazit. Ale to nám nevadilo. Vodu tady pamatujeme i čistější, ale protže jsem si vzal objektiv na blízko, fotky se celkem povedly.

Potápění.cz hledá i nové lokality. Elba se jeví jako mnohem zajímavější a přátelštější varianta než například Chorvatsko.

Potápění.cz v Egyptě. Jezdíme tam rádi a rádi se vracíme i na stejná místa-

Potápění.cz několik let za sebou fungovalo i na základně Manjana na ostrově Brač. 

Při úklidu v šuplíku potapeni.cz jsem našel pár fotek - většina byla focena ještě kompaktem..tedy před více než 10ti lety.

Horní Cerekev je častým cílem výletů potápění.cz. Leží kousek od Pelhřimova, v dosahu našich jednodenních výletů. Viditelnost tady bývá lepší než na jiných lomech.

V sobotu jsme vyrazili se starou gardou potapeni.cz na Leštinku. Viditelnost byla bídná, hlavně díky kaličům. Je smutné pozorovat instruktora, jak při ponoru s kurzantem hobluje řasy a sediment ze stěny lomu.

Potápění.cz a Lomeček. To je nekonečný příběh. Lomeček se sice mění jen velmi málo a to je dobře. Vždycky si tady najdeme něco zajímavého k focení.

Potápění.cz miluje ponory pod ledem. Globální oteplování nám to sice trochu komplikuje, ale prý až se zastaví Golfský proud, budou v Evropě pro ponory pod ledem ideální podmínky. Tedy se máme na co těšit!

 

Potápění .cz jezdí na lklubové výlety do potápěčské vesničky Marsa Shagra již od roku 2012. Tady nás to prostě baví. Můžeme se potápět kdy se nám chce a kde se nám chce, je tady klid a pohoda a faj lidi. Pojedte někdy s námi!