Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

 

Potápění.cz natáčelo pro koncert Světlo pro Světlušku v podolském bazénu. Spolu s nevidomým potápěčem Petrem V jsme topilo J. "Langoše" Langmajera

Potápění.cz vyrazilo na Löbejün. Protože jdou zvěsti o tom, že se lom bude pro potápěče uzavřen, byl to dost možná poslední výlet na tuto lokalitu.

Potápění.cz si udělalo výlet na Korsiku s firmou Orca. Staral se tam o nás sám Velký náčelník Dan Hutňan. Dan nám plnil každé přání. Někdo si povzdechl: "Škoda že tady nejsou delfíni." A druhý den tam byli nastoupení čtyři!

Potápění.cz zve: HOPSA HEJSA DO DAHABU

Co: Týden potápění s prima bandou okolo Potapeni.cz Kde: Daháb  Kdy: 26.4-3.5.2019

 
 
KURZ EFEKTIVNÍHO DÝCHÁNÍ POD VODOU
kdy: sobota 4.5.2019 14-21
kde: bazén Hostivař, Bruslařská 1132 bazén

Potápění.cz si vyrazilo na Borek. K vidění tady bylo mimo okounů a štiky velké množství kaprů,..

 

 

 

Potápění.cz-Lednové potápění na Lomečku bylo úžasné. Nikde ani hoha, super viditelnost.

Potápění.cz si udělalo výlet na Leštinku. Marcela Hovorková znovu vzkřísila fotosoutěž Leštinka Cup. Shodou okolností se termín soutěže kryl s narozeninami Veroniky Matějkové.

Nedělní ponor na Borku si potápění.cz užilo do sytosti. Mimo to, že jsme viděli spousty medůzek, byli jsme také svědky uvádění teoretických vědomostí do praxe. Velelé příhodě (tobře to dopadlo) říkáme pracovně: "Jak na vztlak."

Potápění.cz a kontrola automatiky

Vyprávění o jedné „veselé příhodě“ z potápění mne vede k napsání pár řádků o automatikách.

Na otázku: „Kdy jsi měl automatiku naposledy v servisu?“ Dostanete spoustu zajímavých odpovědí. Asi to je každého osobní věc, pokud se jedná o jeho automatiku. U automatik z půjčoven a potápěčských škol to už až tak: „jeho věc“ není.  To že lidé běžně nedodržují předepsané servisní intervaly,