Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

Dobrý den,

níže najdete plné znění dokumentu o nakládání s osobními údaji GDPR. Týká se zejména účastníků kurzu potápění o kterých soustředujeme údaje nutné k vystavení certifikátu. Jedná se o tyto údaje: Jméno, příjmení, datum narození, pohlavi, adresa, e-mail, telefon  a u nezletilých kontakt na zákonného zástupce. Údaje uchováváme v listinné formě 10 let od vyplnění. Po této době budou skartovány odbornou firmou.

Fatální nehoda českého potápěče J.L. mne hluboce zasáhla. Protože se na mne obrací mnoho lidí s mnoha otázkami a pokud nedostanou validní informace, bude docházet k různým fabulcím, rozhodl jsem se uveřejnit informace od přímých účastníku. Z mého pohledu všichni udělali pro záchranu J.L. maximum co udělat šlo. Jak z textu vyplívá, nešlo o žádnou neuváženou nebo nějak riskantní akci a oba byli zkušení jeskynní potápěči.

F.Pudil

Potápění.cz na Bořence a Steině.

Dlouhý víkend jsme začali na Bořené Hoře a pokračovali na Steině. Viditelnost nebyla sice nic moc, ale nám to stačilo. Hlavně že jsme byli mokří.

Není fotka jako fotka 
(a neb zamyšlení nad dalším osudem mých fotografií. )

Dnes jsem se dozvěděl, že jsem v jedné fotosoutěži obsadil druhé místo. Téma: "Žralok" , soutěž pořádala firma Happy divers a strany potapecske.
Mám z toho opravdu radost. Přišly mi i nějaké gratulace od přátel a jedna prosba: "Pošli mi prosím tu fotku ve velkém rozlišení, já si jí vytisknu a pověsím na zeď". Popravdě jsem se nad tímto přáním zděsil

POTÁPĚNÍ.CZ - MRÁKOV

v sobotu jsme se s potápění.cz a doborou polovinou firmy HaK vypravili na Lomeček. Sice jsme do vody vlítli trochu později, a tak nám to  kolegové zakalili, ale díky sluníčku to bylo fanj potápění a dobře se nám fotilo.

V divadle DISK hrají hru 49 barů Autorská inscenace o ponoru do mořské hlubiny. My - potápění.cz tam tedy určitě vyrazíme. Přidáte se také?

Neděli strávilo potápění.cz v  potápěčské Jámě Aquaprku Čestlice. Nachlomítli jsme se i k předváděčce práce potápěčů policie ČR.

23.12.2017 jsme si s přáteli z HaK a Potápění.cz udělali besídku. A kde jinde něž pod vodou? Náš oblíbený slepejš Petr nutně potřeboval vyzkoušet, jestli lze pít alkohol i  pod vodou.

V sobotu 2.9. 2017 proběhl na lomu Bořená Hora Memoriál Jirky Trpíka.  Potápění.cz tam prostě nemohlo chybět.

Svolávací akce SUUNTO - POZOR!!!

 


POZOR: STAŽENÍ PRODUKTŮ

SUUNTO WIRELESS TANK PRESSURE TRANSMITTER