Koněvova 2615/242, 130 00 Praha 3, Česká republika

IČ: 11228172 DIČ: CZ6011191659

O tomto víkendu jsme se s potapeni.cz potápěli na Bořené Hoře a Lomečku. Dokončili jsme další běh kurzu OWD

V neděli se potapeni.cz s přáteli Frodem a Jesperem z Dánska potopili na Bořené Hoře. Viditelnost nebyla nic moc, ale to nám nevadilo. Dali jsme fajn ponory, nadělali pár fotek a užili si neděli.

Dnes 21.5. 2017 jsme ukončili sezonu suchých obleků. Na Srní výsadková skupina potapeni.cz spáchala 51minut dlouhý ponor v mokrých overalech. Absolutní pohoda a tepelný komfort byl dostatečný. Díky své roztržitosti jsem zjistil, že v neoprenu 5mm s jednou ocelovou lahví 10 litrů, nepotřebuji žádnou zátěž (protože jsem ji nechal doma).

Sobotní - odsolovací - ponor s potápění.cz na Bořené hoře tedy nebyl nic moc.  Viditelnost osdhaduji na 2-3 metry a potkal jsem jednoho kapra.

V sobotu 2.9. 2017 proběhl na lomu Bořená Hora Memoriál Jirky Trpíka.  Potápění.cz tam prostě nemohlo chybět.

Svolávací akce SUUNTO - POZOR!!!

 


POZOR: STAŽENÍ PRODUKTŮ

SUUNTO WIRELESS TANK PRESSURE TRANSMITTER

Kluci a holky z potápění.cz vyhnali pavouky z ruské potápěčské přilby "Desijatnik" a vyvenčili jí na Bořené Hoře. Přidali se k nám i kolegové potápěči z jiné partičky. Viditelnost byla průměrná a parta veselá.

Potápění.cz začne kurz i pro jednoho nebo dva zájemce! Individuální přístup, při kterém se dokážeme přispůsobit a udělat kurz ve vašem volném čase - to je hlavní benefit naší školy.

Do sekce fotogalerie budeme postupně pčidávat fotky z let minulých. Můžete se podívat na historii potápění.cz

Sobotní výlet potapeni.cz na lom Steina - lom potápěčské školy Orca Dresden - se nám vyvedl, Počasí super, málo lidí na lomu, viditelnost lepší než na Horce,.. Prostě paráda. Dali jsme dva pohodové ponory a ještě jsem stihl juknout do vraku ve 22 metrech. Dole měla voda příjemných 5 stupňů C. A tak to bylo opravdu osvěžující.